קדמא נדל"ן לוגו

קצת עלינו

חברת קדמא בונה מספר פרויקטים ברחבי הארץ. החברה דוגלת בתכנון מוקפד, סטנדרט בנייה גבוה ויחס אישי ללקוחותיה. קדמא עוסקת ביזמות ובניית נדל"ן למגורים. לקדמא מגוון פרוייקטים למגורים ובכללם פרוייקטים בתחום ההתחדשות העירונית ובמסגרת "מחיר למשתכן".
קדמא נדל"ן, המתמחה בבנייה ויזמות, הינה חברה פורצת דרך בתחום הנדל”ן. החברה מובילה סטנדרטים ראשונים במעלה בכל הפרויקטים בהם היא מעורבת בכל רחבי הארץ, לרבות באזורי ההתיישבות הנהנים לראשונה מתכנון מוקפד, ומפרט עשיר איכותי ובלתי מתפשר.

יזמות ופרויקטים

.

 

מכלול השיקולים של יזם המגיע לבחון פרויקט, מושפע לרוב מהרווח המתאפשר והכדאיות העסקית.

טוב שם משמן טוב! אנו מאמינים בבנייה איכותית ומקצועית.
הייחודיות שלנו בקדמא היא הירידה לפרטים הקטנים ביותר בדירה, המעורבות בבנייה עצמה, ושליטה מקסימלית באיכות הבנייה וברמת המחיר הסופי לצרכן. כל אלו מאפשרות יתרון גדול על מרבית היזמים בשוק.

חברת קדמא מונעת מאידאולוגיה ואסטרטגיה ברורה,  אנו חוקרים תחילה כל פרויקט פוטנציאלי וכניסתנו אליו מתקיימת אך ורק אם לקוחותינו ייהנו מערך מוסף מהותי וערכי בפרויקט ובסביבה הקרובה. 

בשוק הנדל"ן הערך המוסף מושפע בעיקר מסביבת הפרויקט, אנו מבטיחים להביא את הסטנדרט שאתם חולמים עליו בכל פרויקט שלנו וללא תחרות.

לקריאה

מחיר למשתכן

.

 

פרויקט הדגל של משרד השיכון. חברת קדמא בחנה לעומק את הפרויקטים של מחיר למשתכן ובחרה באזורי ביקוש גבוהים שאפשרות הצמיחה בהם גדולה במיוחד.

הבשורה העיקרית של החברה היא הבאת איכות הבנייה הגבוהה יחד עם החדשנות גם לפרויקטים של מחיר למשתכן, ובכך יוצרת בידול משמעותי מיתר השוק.

לקריאה

התחדשות עירונית - תמ"א 38

.

 

תכנית מתאר ארצית שמטרתה לחזק מבני מגורים מפני אסונות טבע, לרבות רעידות אדמה.

תכנית התמ"א מאפשרת לדיירים לחזק את המבנים שלהם ולבצע תוספות בנייה שישדרגו את ערך הבניין והדירות הקיימות. בעידן הנוכחי, כשהקרקעות לבנייה חדשה במרכזי הערים אוזלות,תכנית תמ"א 38 מאפשרת לבצע פרויקט חדש לגמרי באזורים מאוכלסים ומרכזיים.

העדינות והמקצועיות איתה אנו מגיעים לפרויקטים מסוג זה, מעניקה לחברת קדמא יתרון מהותי, ערכי וכמובן מקצועי עבור הדיירים בפרויקט,

החל משירות אישי ומיוחד לדיירים ועד לבנייה במבנה מאוכלס, המצריכה רגישות גבוהה לדיירים ולסביבת הפרויקט.

לקריאה
קדמא נדל"ן לוגו

להחיות את הקדום, לחיות את הקידמה

קדמא נדל"ן לוגו

קדמא במספרים

פרויקטים
0
יחידות דיור
0
פרויקטים בשיווק
0